STEAM EĞİTİMİ

STEAM sadece bir eğitim programı değil; her öğrencinin erken yaşta eğitimini kendi ellerine alarak, hangi alanlarda istekli olduğunu keşfettikçe o alanlarda kendisini geliştirmesine destek olan bir programdır. Bu programın en iyi şekilde kulanılması için bu ortamı yaratabilecek olan ebeveynler ve eğitmenlerdir. Onların rolü, bu programın doğru işlemesinin en ana sebebidir.

Montessori Eğitimi

Montessori; çocukların kendi yönettikleri etkinlikleri, yaşayarak öğrenmeyi ve işbirliğine dayalı oyunu temel alan bir eğitim sistemidir. Çocuklar, Montessori eğitiminde, kendi öğrenimleri için yaratıcı seçimler yaparken, sınıf ve öğretmen ise yaşlarına uygun faaliyetler sunarak süreci yönlendirir. Dünyaya dair bilgiler keşfetmek ve kendi potansiyellerini geliştirmek için, çocuklar hem bireysel hem de gruplar halinde çalışırlar.

Klax Eğitimi

27 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında Berlin’de gerçekleştirilecek olan bu eğitim gezisinde KLAX pedagojisi ile tanışacaksınız. KLAX eğitim modeli Fröbel, Montessori, Reggio, Freinet, Waldorf, Pikler, Durum Odaklı Model, Kneip HDKF ve benzer eğitim metotları ile harmanlanmış, son yıllarda rezilyans (esneklik ve toparlanabilme becerisi) ve beyin gelişimi biliminde elde edilen bilimsel bulguları ve bir dizi diğer faktörleri de dikkate alarak geliştirilmiş, denenmiş gözde okul öncesi eğitim konseptlerinden birisi.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 – 18:00  
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı
Resmi Tatillerde: Kapalı